reklam

Whatsapp Davetiye Sözleri, Whatsapp Davetiye Durumları

3 sene önce admin tarafından yazıldı ve hakkında hiç yorum yapılmadı.

Davetiye Sözleri

Bu sayfada; Whatsapp Davetiye Sözleri, Whatsapp Davetiye Durumları, Whatsapp Davetiye Sözleri Kısa, Davetiye Sözleri, Davetiye Durumları yer almaktadır.

Biz olmaya karar verdik. Sizleride aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Düğün törenimizde Sizleri de aramızda görmekten Mutluluk duyacağız.

Ebedi beraberliğe ilk adımı attığımız bu çok özel günümüzde sizleri de aramızda görmek bizleri onurlandıracaktır.

Sevgiyle dolu birlikteliğimizi sonsuzluğa taşıdığımız bu günde; sizleri de aramızda görmekten onur duyarız.

Ömür boyu sürecek mutlu beraberliğimizin başlangıcında sizleri de aramızda görmekten onur duyacağız.

Düğünümüzde sizleri de yanımızda görmekten büyük mutluluk duyacağız.

Birlikteliğimizin sonsuza kadar sürmesi Umudu ve Dileğiyle ortak yaşantımıza adım attığımız bu günde bizimle olmanızı dileriz.

Düşlerimizi ve umutlarımızı birleştirdiğimiz bu günde, içimizdeki sevinç ve heyecanı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyacağız.

Evliliğe ilk adım attığımız nişan törenimizde sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.

En “sevinç”li günümüzde, en mutlu, en unutulmaz anlarımızı sizlerle paylaşmaktan “onur” duyacağız.

Sevgi, saygı ve anlayışla temelini attığımız beraberliğimizi Sonsuza dek sürdürmeye karar verdik. Nikah (Düğün) törenimizde Sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyarız.

Beraberliğe adım attığımız bu çok özel günümüzde mutluluğumuzu bizimle paylaşmanızı diliyoruz.

Yaşamı güzellikleriyle, zorluklarıyla, hüzün ve mutluluklarıyla, her anında paylaşmaya EVET!

Biz evlenirken sizleri de bizimle birlikte eğlenmeye davet ediyoruz.

Ömür boyu sürmesini dilediğimiz beraberliğimizin bu ilk gününü sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyacağız.

DİNİ DAVETİYE SÖZLERİ

Allah’ın emrine uyuyoruz Mutlu bir yuva kuruyoruz.. Allah’tan saadet diliyoruz Bu mutlu günümüze Sizleri de bekliyoruz..

Sevdik seviyoruz. Allah’tan mutluluk diliyoruz. Bu mutlu günümüze, tüm dostlarımızı bekliyoruz.

Şen geçsin günlerimiz, Sevgi dolu kalplerimiz, Allah yazmış bize kaderimizi, Çok seviyoruz birbirimizi. Bu mutlu günümüze tüm dostları düğünümüze bekliyoruz…

Bu anlamlı günümüzde düzenlemiş olduğumuz düğünümüzde sizleri de hayır dualarınızla birlikte aramızda görmekten mutluluk duyarız.

“Rabbim bizleri Zatı’nın ve Rasulünün muhabbeti ile saadet-i dareyne ulaştır.” İki cihan saadetine giden bu özel günümüzde sizleri de aramızda görmekten onur duyarız.

Gayeleri: Allah’ın rızasına ermek Niyetleri: İki cihanda mutluluk Arzuları: Dügün törenlerinde sizleride aralarında görmektir.

Allah’ın adını ilk başa yazarak. Sesleniyoruz sizlere birbirimizi sevip sayarak. Onun Emrine ve Sevgili Peygamberimizin (S.A.V) Sünnetine adım atarak. Bekliyoruz sizleri de Düğünümüze mutluluk duyarak…

Allah’ın (c.c) rızasını kazanma yolunda Rasulü Hz. Muhammet (s.a.v)’in sünneti gereğince İslam toplumunun temelini teşkil eden mukaddes aile müessesesini kurmak için bir araya geliyoruz.

Peygamberimizin (s.a.v) Sünneti gereğince, mukaddes aile müessesesini kurmak için, düzenlemiş olduğumuz düğünümüzde sizleride hayır dualarınızla birlikte aramızda görmekten mutlulukduyarız.

Önce kalplerimiz birleşti sonra sözlerimiz… Allah’tan sadece sonsuz bir mutluluk diliyoruz… Bu özel günümüzde sizleri de şahitlik etmeye bekliyoruz…

Allah’tan sadece mutluluk ve bir ömür olmasını diledik. Birde siz dostlarımızı aramızda görmekten kıvanç duyarız…

Nasip etsin Mevlam hepinize, Rabbim bir yuva kurdu bize, Dostlar darısı hepinize, Sevenler hep mesut olsun. Herkes Bilsin, Herkes duysun, Düğün mutlu bir yol olsun Düğünümüz var haberiniz olsun.

Etiketler :
Whatsapp Özlü Sözler Bu sayfada; Whatsapp Özlü Sözler, Whatsapp Özlü Durumlar, Whatsapp Özlü Sözler Kısa, En Güzel Whatsapp Özlü Sözler, Özlü Sözler, Özlü Durumlar yer almaktadır. Kimin yarasına kabuk olursan ol, iyileştirdiğin an düşersin.. Dünyadaki en zal...
Whatsapp Durum Sözleri Öğrenci Bu sayfada; Whatsapp Öğrenci Durumları, Whatsapp Öğrenci Sözleri, Whatsapp Durum Sözleri Öğrenci, Öğrenci Durumları, Öğrenci Sözleri yer almaktadır. İşlem yapıpta sonucu 0 bulduğumda sanki hiç uğraşmamışım gibi oluyorum. Din Ho...
Whatsapp Durum Nefret Sözleri Bu sayfada; Whatsapp Nefret Sözleri, Whatsapp Nefret Durumları, Whatsapp Durum Nefret Sözleri, Whatsapp Nefret Durumları Kısa, Nefret Sözleri, Nefret Durumları, Whatsapp Nefret Mesajları yer almaktadır. Senin gibi bozukları kumbara...

Whatsapp Durumları Resim Yapma Güzel Sözler Avatar Yapma Avatar Oluşturma